boekenmarkt

Grote winter Boeken- en Platenmarkt ten bate van Sint Josephkerk.

Op vrijdag 27 december van 18.00 uur tot 20.00 uur en zaterdag 28 december van 10.00 uur tot 13.00 uur is weer de grote winter Boeken- en Platenmarkt, welke zal plaatsvinden in Buurthuis Keijenburg.

Deze markt wordt al meer dan 20 jaar georganiseerd. Honderden meters boeken en tientallen meters cd's, dvd's, elpees en singles worden gesorteerd en overzichtelijk aangeboden tegen hele leuke prijsjes. Een mooie gelegenheid om voor uzelf of een ander iets te kopen voor de winterdagen. Als u even wilt gaan zitten om te bekomen van de verbazing, dan is er de koffiehoek waar u kunt uitrusten met uitzicht op de andere koopjesjagers. De entree en het parkeren is gratis. De totale opbrengst is voor het onderhoud van de St. Josephkerk en het Pastoraal centrum.

designed by PJM Rademakers