Ontmoet vrijheid
Café met Verdieping verhuist dit najaar naar Museum Tongelohuys. In het kader van de expositie Verhalen van oorlog en vrijheid over 75 jaar bevrijding van Roosendaal, voeren we vijf tafelgesprekken, onder het motto Ontmoet vrijheid, met Roosendalers die vertellen over bevrijding hier en nu. Leven in vrijheid is een vanzelfsprekendheid geworden. Toch ervaren we soms ook onvrijheid. De tafelgasten benoemen zowel spanningsvelden als wegen naar bevrijding in de Roosendaalse samenleving.

U kunt ook zelf met de gasten in gesprek. De gesprekken worden in wisselende samenstelling geleid door ds. Marjo den Bakker, Leo Lotterman, Jan Voeten en Marjeet Verbeek.

Zaterdag 14 december. Vrijheid en veiligheid
Tafelgast: Albert Siegel (voormalig commando)

Zaterdag 11 januari 2020.Vrijheid en zorg
Tafelgasten: Martine de Ruiter (beeldend therapeut bij GGZ West Noord-Brabant) en een cliënt.

Plaats: Museum Tongerlohuys, Kerkstraat 1, Roosendaal
Tijd: 14.00 uur tot uiterlijk 16.00 uur

designed by PJM Rademakers