Seniorenpastoraat Roosendaal-Zuid een ontmoetingsmiddag

Activiteiten voor senioren (60+)
Datum: dinsdag 17 april 2018 14:00 - 16:00

Locatie: Parochiezaal Moeder Godskerk

Dinsdag 17 april organiseert het seniorenpastoraat Roosendaal-Zuid een ontmoetingsmiddag rond het trefwoord ‘vitaliteit’. Wilt u meepraten? U bent welkom! De middag wordt gehouden in de parochiezaal van de Moeder Godskerk (ingang Luykenlaan) tussen 14.00 uur en 16.00 uur. Informatie en aanmelden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

E-mail
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Alle datums


  • dinsdag 17 april 2018 14:00 - 16:00

Powered by iCagenda

designed by PJM Rademakers