Op woensdag 25 april a.s. verzorgt het Seniorenpastoraat Noordoost Roosendaal Logo seniorenpastoraat klweer een seniorenmiddag.

In onze huidige samenleving worden zelfstandigheid en zelfredzaamheid hoog gewaardeerd. Ouderen ervaren dat ze juist daarop in toenemende mate moeten inleveren.

Tijdens deze middag zal mevrouw Anja Machielse, hoogleraar aan de Universiteit voor Humanistiek, nader ingaan op de vraag hoe ouderen langer weerbaar en zelfredzaam kunnen blijven met een goede kwaliteit van leven. Wat hebben mensen nodig om ‘goed’ oud te worden? Daarbij is het belangrijk om niet alleen maar te kijken naar de toenemende beperkingen maar juist ook naar de mogelijkheden die ouderen hebben om met hun situatie om te gaan en hun verlieservaringen bespreekbaar te maken en te verwerken. Het gevoel dat je regie kunt blijven houden, geeft zin aan je leven en maakt weerbaar.
Deze middag wordt gehouden in Buurtcentrum Kalsdonk, Rector Hellemonsstraat 2a te Roosendaal.
Belangstellenden zijn vanaf 13.30 uur welkom. De bijeenkomst duurt tot 16.00 uur.

Informatie en opgave:
St. Josephsstraat 2: tel. 0165-534 667
per e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Graag aanmelden vóór maandag 23 april a.s.

designed by PJM Rademakers