Op woensdag 12 september a.s. organiseert het seniorenpastoraat Noord-Oost weer een seniorenmiddag in Buurtcentrum Kalsdonk van 13.45 uur tot 16.00 uur (inloop vanaf 13.30 uur).

Tijdens deze middag wordt stilgestaan bij de betekenis en zingeving van het ouder worden. Daarvoor hebben we uitgenodigd emeritus pastor Marinus van den Berg. Hij is bekend van tv, als pastor van het hospice in Rotterdam en van de vele boeken die hij heeft geschreven over dood en rouwverwerking. Onder het motto ‘Na-werk-tijd’ met zin aan tafel verzorgt Marinus de inleiding en is er gelegenheid om met hem in gesprek te gaan.

Logo seniorenpastoraat kl

De leiding van het Buurtcentrum weet graag tevoren op hoeveel mensen ze kunnen rekenen.
U kunt zich vóór maandag 10 september a.s. opgeven via de mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of telefonisch via het parochiecentrum (0165) 534 667.

Alle senioren uit Roosendaal zijn van harte welkom!

designed by PJM Rademakers