2020-2021

Algemene informatie


Hallo,
kerk kinderenHiervoor jullie ligt de eerste editie van de activiteitenkalender voor kinderen en hun ouders (en opa’s en oma’s). In deze kalender vinden jullie meisjeenjongenalle activiteiten die er voor kinderen met hun familie georganiseerd worden*.

Naast de maandelijks terugkerende activiteiten kun je hier ook nog andere activiteiten en vieringen in vinden. Bijvoorbeeld rondom advent, kerst en de goede week. Waarschijnlijk is nog niet alles opgenomen wat we voor jullie organiseren in onze parochie. We kunnen nu nog niet helemaal voorspellen hoe het komende jaar gaat verlopen. Dus houdt de website van onze parochie in de gaten ! We hopen dat het een inspirerend, creatief en gezellig jaar wordt. Hopelijk tot ziens !

De Maandelijks terugkerend met enige regelmaat:

1e zondag van de maand: peuter/kleuterviering
kinderkring

11.00 uur O.L.Vrouwekerk, Kade 23 Roosendaal
Doelgroep: ouder(s) en/of opa’s en oma’s met hun (klein)kinderen in de leeftijd van 0 tot en met 7 jaar

2e zondag van de maand: Kinderwoorddienst

11.00 uur Sint Josephkerk, Sint Josephstraat 2, Roosendaal (tijdens de viering van 11.00 uur gaan de kinderen in een aparte ruimte in hun eigen taal interactief aan de slag met de lezing van de zondag)

Doelgroep: kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 12 jaar

*Op het moment dat deze kalender gemaakt wordt, hebben we te maken met de 1,5 meter afstand regel i.v.m. het Coronavirus. We weten nu niet hoe lang deze regel nog geldt. We hebben daar dan ook bij het plannen van onze activiteiten voor het komende jaar zo goed mogelijk rekening mee gehouden.

Februarifeest

Zondag 7 februari: peuter/kleuterviering
11.00 uur O.L.Vrouwekerk, Kade 23, Roosendaal

Viering komt te vervallen ivm Corona

Maart

Zondag 7 maart: peuter/kleuterviering
11.00 uur O.L.Vrouwekerk, Kade 23, Roosendaal

Zondag 14 maart: kinderwoorddienst
11.00 uur St. Josephkerk, St. Josephstraat2, Roosendaal

Zaterdag 27 maart: palmzondagactiviteit/viering
17.00 uur St. Josephkerk, St. Josephstraat 2, Roosendaal
Kinderen hebben thuis hun palmpaasstok gemaakt en lopen met de pastores in processie door de kerk. Daarna gaan zij in een eigen ruimte aan de slag met de verhalen van de goede week, op weg naar Pasen. Aan het einde van de viering komen zij weer terug in de kerk.

Zondag 28 maart: palmzondagactiviteit/viering
9.30 uur O.L.Vrouwekerk, Kade 23, Roosendaal
Kinderen hebben thuis hun palmpaasstok gemaakt en lopen met de pastores in processie door de kerk. Daarna gaan zij in een eigen ruimte aan de slag met de verhalen van de goede week, op weg naar Pasen. Aan het einde van de viering komen zij weer terug in de kerk.

palmzondag

Aprilpaaseieren

Zondag 4 april, 1e Paasdag: peuter/kleuterviering
11.00 uur O.L.Vrouwekerk, Kade 23, Roosendaal

Zondag 4 april, 1e Paasdag: kinderwoorddienst
11.00 uur St. Josephkerk, St. Josephstraat 2, Roosendaal

pasen

Zaterdag en Zondag 11 april Eerste communievieringen communie
Sint Josephkerk

Zondag 18 april Eerste communievieringen
O.L.Vrouwekerk

Mei

zondag 9 mei: kinderwoorddienstmaria

Zondag 16 mei: Eerste Communieviering

Zondag 23 mei, 1e Pinksterdag: peuter/kleuterviering
11.00 uur O.L.Vrouwekerk, Kade 23, Roosendaal

Zondag 30 mei: Eerste Communieviering

eerstecommunie

Juni

Zondag 6 juni: Eerste Communieviering
H.M.Hemelvaartkerk, Nispen

Zondag 13 juni: Kinderwoorddienst
11.00 uur St. Josephkerk, St. Josephstraat 2, Roosendaal

kinderen drie

Juli

Zondag 4 Juli: peuter/kleuterviering
11.00 uur O.L.Vrouwekerk, Kade 23, Roosendaal

Zondag 11 Juli: Kinderwoorddienst
11.00 uur St. Josephkerk, St. Josephstraat 2, Roosendaal

vakantie

PDF bestand openen

designed by PJM Rademakers