als god renoveertVolgens mgr. De Korte staan parochies in de huidige tijd voor een tweevoudige opdracht: 1) vitaal blijven of het weer worden én 2) proberen nieuwe mensen te winnen voor Christus en het evangelie. Maar, hoe doe je dat?
Wereldwijd zijn velen gefascineerd geraakt door het boek van de Canadese priester James Mallon: Als God renoveert.

De parochie van onderhoud naar bloei. In Nederland kent het boek reeds zijn 6e druk. Mgr. Liessen, bisschop van Breda, heeft zelfs een meerdaagse conferentie gepland rondom het boek van James Mallon en deze priester uitgenodigd als hoofdspreker. Zouden we in Roosendaal ook wat kunnen met de aanpak die Mallon heeft ontwikkeld?
Nu de situatie het toelaat om in kleinere groepen weer samen te komen, wil pastor Petra Versnel met geïnteresseerden Als God renoveert lezen en er gezamenlijk over reflecteren. Er is plaats voor max. 10 deelnemers.

Data : woensdag 11 en 25 november 2020;
          woensdag 13 en 27 januari, 10 februari 2021

Tijdstip : 19.30 – 21.30 uur

Plaats : Pastoraal Centrum, Sint Josephstraat 2 te Roosendaal

Boek : u dient deze zelf aan te schaffen (nieuwprijs € 25,-)

Opzet : elke bijeenkomst wordt 1 hoofdstuk met elkaar besproken

Kosten : vrije gift

Aanmelden: vóór 7 oktober ’20

via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of tel. 0165-53 46 67
(doordeweeks tussen 9.00-11.30u en 13.30-16.00u)

designed by PJM Rademakers