Tijd  Plaats  Voorganger(s)   Viering Koor 
Vijfde zondag van Pasen
Zesde zondag van Pasen
 Zaterdag 25 mei
 17.00  Moeder
 Gods
 Petra Versnel  Woord en
 communie
 Samenzang
 18.00  O.L.Vrouw  Petra Versnel  Woord en
 communie
 St. Franciscus
 Zondag 26 mei
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Petra Versnel  Woord en
 communie
 St. Caecilia
 09.30  O.L.Vrouw  Piet Swinne  Eucharistie  Cantors OLV
 11.00  St. Joseph  Ronald van
 Bronswijk
 Els Ettes
 Eerste Communie  Langdonk
 11.00  Moeder
 Gods
 Piet Swinne  Eucharistie  Moeder Gods
 Hemelvaart van de Heer
 Donderdag 30 mei
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  
 09.30  O.L.Vrouw  Piet Swinne  Eucharistie  St. Alfonsuss
 11.00  St. Joseph  Piet Swinne  Eucharistie  St. Joseph
 11.00  Moeder
 Gods
 Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  St. Franciscus
Zevende zondag van Pasen
 Zaterdag 1 juni
 17.00  Moeder
 Gods
 Petra Versnel  Woord en
 communie
 Samenzang
 18.30  O.L.Vrouw  Petra Versnel  Woord en
 communie
 Samenzang
 Zondag 2 juni
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Jan Hoevenaars
 Petra Versnel
 Eucharistie  Cadans
 09.30  O.L.Vrouw  Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  St. Alfonsus
 11.00  St. Joseph  Piet Swinne
 Petra Versnel
 Eucharistie  St. Joseph
 11.00  Moeder
 Gods
 Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  Samenzang
Pinksteren
 Zaterdag 8 juni
 17.00  Moeder
 Gods
 Els Ettes  Woord en
 communie
 Samenzang
 18.30  O.L.Vrouw  Els Ettes  Woord en
 communie
 Samenzang
 Zondag 9 juni
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Piet Swinne  Eucharistie  St. Caecilia
 09.30  O.L.Vrouw  Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  St. Franciscus
 11.00  St. Joseph  Ronald van
 Bronswijk
 Mary Zopfi
 Eucharistie
 Kinderwoord
 Langdonk
 11.00  Moeder
 Gods
 Piet Swinne  Eucharistie  Moeder Gods
 11.00  O.L.Vrouw  Els Ettes  Peuter/Kleurter  
 Tweede Pinksterdag
 Maandag 11 juni
 11.00  O.L.Vrouwe  Bisschop Liesen  Laaiend vuurtje  Jongerenkoor
Sint Norbertusviering
 Zaterdag 15 juni
 18.30  O.L.Vrouwe  Pastoraal Team  Eucharistie  Samenzang
 Heilige Drie - Eenheid
 Zondag 16 juni
 11.00  H.M.
 Hemelvaart
 Ronald van
 Bronswijk
 Mary Zopfi
 Eerste Heilige
 Communie
 09.30  O.L.Vrouwe  Piet Swinne
 Els Ettes
 Eucharistie  St Alfonsus
 11.00  St. Joseph  Fons Burm  Eucharistie  St Joseph
 St. Franciscus
 11.00   Moeder Gods   Piet Swinne  Eucharistie  Dameskoor
Sacramentsdag
 Zaterdag 22 juni
 17.00  Moeder
 Gods
 Els Ettes  Woord en
 communie
 Samenzang
 18.00  O.L.Vrouwe  Els Ettes  Woord en
 communie
 Samenzang
 Zondag 23 juni
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Els Ettes  Woord en
 communie
 St. Caecilia
 09.30  O.L.Vrouwe  Rini van
 Broekhoven
 Eucharistie  Cantors OLV
 11.00  St. Joseph  Claude Covemaeker  Eucharistie  St. Joseph
 11.00  Moeder
 Gods
 Jan Hoevenaars  Eucharistie  Herenkoor
Dertiende zondag door het jaar
 Zaterdag 29 juni
 17.00  Moeder
 Gods
 Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  Samanzang
 18.30  O.L.Vrouw  Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  Samanzang
 Zondag 30 juni
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  St. Caecilia
 09.30  O.L.Vrouw  Fons Burm  Eucharistie  St. Alfonsus
 11.00  St. Joseph  Ronald van
 Bronswijk
 Eucharistie  St. Joseph
 11.00  Moeder
 Gods
 Jan Voeten  Eucharistie  St. Franciscus
 Afsluitingsviering en afscheid pastor Els Ettes
 13.00 O.L.Vrouw      

 Voor opmerkingen of vragen kunt u mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

designed by PJM Rademakers