Tijd  Plaats  Voorganger(s)   Viering Koor 
Als u bij de viering Livestream ziet staan zal deze worden uitgezonden op YouTube.
Een-en-dertigste zondag door het jaar
 Zaterdag 30 oktober
 17.00  St. Joseph   Marc Lindeijer  Eucharistie  A. Oerlemans
 18.30  O.L.Vrouwe   Marc Lindeijer  Eucharistie  C. van Beek
 Zondag 31 oktober
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Livestream  
 Marc Lindeijer  Eucharistie  St. Caesilia
 D. Wauters
 09.30  O.L.Vrouwe   Bert Wooning  Eucharistie  Alfonsus
 T. Raats
 11.00  St. Joseph   Marc Lindeijer  Eucharistie  Gemengd
 N. Wegman
Allerheiligen
 Maandag 1 november
 09.00  Mariagaard  Marc Lindeijer  Eucharistie
Allerzielen
 Dinsdag 2 november
 19.00  H.M.
 Hemelvaart
 Vrijwilligers  Gebedsviering  St. Caesilia
 D. Wauters
 19.00  O.L.Vrouwe
 Livestream
 Marc Lindeijer  Allerzielen  Alfonsus
 T. Raats
 19.00  St. Joseph   Petra Versnel  Gebedsviering  Gelegenheidskoor
 S. van den Berg
Heilige Willibrord
 Zaterdag 6 november
 17.00   St. Joseph   Rini van
 Broekhoven
 Eucharistie  J. Goorden
 Zondag 7 november
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Rini van
 Broekhoven
 Eucharistie  Cadans
 H. Reijs
 Presentatieviering paters    
 09.30  O.L.Vrouwe
 Livestream
 Marc Lindeijer  Eucharistie  Alfonsus
 T. Raats
Drie-en-Dertigste zondag door het jaar
 Zaterdag 13 november  
 17.00  St Joseph  Igo Renjaan  Eucharistie  C. van Beek
 18.30  O.L.Vrouwe  Marc Lindeijer  Eucharistie   M. Pieterman
 Zondag 14 november
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Marc Lindeijer  Eucharistie  St. Caesilia
 D. Wauters
 09.30  O.L.Vrouwe  Antony Varghese  Eucharistie  Alfonsus
 T. Raats
 11.00  St Joseph
 Livestream
 Marc Lindeijer  Eucharistie  Langdonkkoor
 J. Buijs
 18.00  St Joseph    Vietnamese
 vieringen
 
Christus, Koning van het Heelal
 Zaterdag 20 november   
 17.00  St Joseph  Petra Versnel  Woord en
 Communie  
 A. Oerlemans
 18.30  O.L.Vrouwe  Petra Versnel  Woord en
 Communie  
 Langdonkkoor
 J. Buijs
 Zondag 21 november    
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Livestream
 Petra Versnel  Woord en
 Communie 
 St. Caesilia
 D. Wauters
 09.30  O.L.Vrouwe  Rini van
 Broekhoven
 Eucharistie  Alfonsus
 T. Raats
 11.00  St Joseph  Bert Wooning  Eucharistie  Gemengdkoor
 C. van Beek
1e Zondag van de Advent
 Zaterdag 27 november
 17.00  St Joseph  Igo Renjaan  Eucharistie  N. Wegman
 18.30  O.L.Vrouwe  Antony Varghese  Eucharistie  T. Raats 
 Zondag 28 november    
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Bert Wooning  Eucharistie  A. Oerlemans
 09.30  O.L.Vrouwe
 Livestream
 Fons Burm  Eucharistie  Alfonsus
 T. Raats 
 11.00  St Joseph  Antony Varghese  Eucharistie  Gelegenheidskoor
 S. van den Berg
 14.00  St Joseph    Armeense
 viering
 
 17.00  O.L.Vrouwe  Bert Wooning  Vespers  

 

  Voor opmerkingen of vragen over de vieringen kunt u mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

designed by PJM Rademakers