Tijd  Plaats  Voorganger(s)   Viering Koor 
Als u bij de viering Livestream ziet staan zal deze worden
uitgezonden op YouTube.
27e Zondag door het jaar
 Zaterdag 1 oktober
 17.00  St Joseph  Igo Renjaan  Eucharistie   A. Oerlemans
 17.00  Mariagaard  Antony Varghese  Eucharistie   T. Raats
 Zondag 2 oktober
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Marc Lindeijer SJ  Eucharistie   Cadans
 H. Reijs
 09.30  O.L.Vrouwe
 Livestream
 Igo Renjaan  Eucharistie   Cantors
 T. Raats
 11.00  O.L.Vrouwe  Igo Renjaan  Peuter-Kleuter
 11.00  St Joseph  Marc Lindeijer SJ
 Antony Varghese
 Eucharistie   Gemengdkoor
 N. Wegman
28e Zondag door het jaar
 Zaterdag 8 oktober
 17.00  St Joseph  Igo Renjaan  Eucharistie   J. Goorden
 17.00  Mariagaard  Bert Wooning  Eucharistie   T. Raats
 Zondag 9 oktober
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Bert Wooning  Eucharistie   St. Caecilia
 D. Wauters
 09.30  O.L.Vrouwe  Igo Renjaan  Eucharistie   S.t Alfonsus
 T. Raats
 11.00  St Joseph
 Livestream
 Igo Renjaan  Eucharistie   Langdonkkoor
 J. Buijs
 14.00  St Joseph  Fons Burm
 Igo Renjaan
 Ziekenzalving  Gelegenheids
 F. Voeten
29e Zondag door het jaar
 Zaterdag 15 oktober
 17.00  St Joseph  Bert Wooning  Eucharistie   A. Oerlemans
 17.00  Mariagaard  Igo Renjaan  Eucharistie   T. raats
 Zondag 16 oktober
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Livestream
 Igo Renjaan  Eucharistie   St. Caecilia
 D. Wauters
 09.30  O.L.Vrouwe  Bert Wooning  Eucharistie   Cantors
 T. Raats
 11.00  St Joseph  Bert Wooning  Eucharistie 
 Kindernevendienst
 Gemengdkoor
 C. van Beek
30e Zondag door het jaar
 Zaterdag 22 oktober 
 17.00  St Joseph  Igo Renjaan  Eucharistie   C. van Beek
 17.00  Mariagaard  Bert Wooning  Eucharistie   T. Raats
 Zondag 23 oktober
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Marc Lindeijer SJ  Eucharistie   J. Goorden
 09.30  O.L.Vrouwe
 Livestream
 Fons Burm  Eucharistie   St. Alfonsus
 T. Raats
 11.00  St Joseph  Rini van
 Broekhoven
 Eucharistie   Gelegenheids
 A. Oerlemans
 14.00  St Joseph    Armeensviering  
 Dinsdag 25 oktober
 19.00  O.L.Vrouwe  Marc Lindeijer SJ  Marialof  /Rozenkrans  
31e Zondag door het jaar
 Zaterdag 29 oktober
 17.00  St Joseph  Igo Renjaan  Eucharistie   A. Oerlemans
 17.00  Mariagaard  Bert Wooning  Eucharistie   J. Buijs
 Zondag 30 oktober
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Bert Wooning  Eucharistie   St. Caecilia
 D. Wauters
 09.30  O.L.Vrouwe  Han Akkermans  Eucharistie   Cantors
 T. Raats
 11.00  St Joseph
 Livestream
 Marc Lindeijer SJ  Eucharistie   Gemengdkoor
 N. Wegman

 

  Voor opmerkingen of vragen over de vieringen kunt u mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

designed by PJM Rademakers