Tijd  Plaats  Voorganger(s)   Viering Koor 
Als u bij de viering Livestream ziet staan zal deze worden
uitgezonden op YouTube.
Vierde zondag door het jaar
 Zaterdag 28 januari
 17.00  Mariagaard   Antony Varghese  Eucharistie  T. Raats
 17.00  St Joseph  Marc Linderijer SJ  Eucharistie  A. Oerlemans
 Zondag 29 januari
 09.30  O.L.Vrouwe
 Marc Lindeijer SJ  Eucharistie  St Alfonsus
 T. Raats
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Antony Varghese  Eucharistie  St. Caecilia
 D. Wauters
 11.00  St Joseph
 Livestream
 Fons Burm  Eucharistie  Gemengdkoor
 N. Wegman
 14.00  St Joseph    Armeense viering  
Vijfde zondag door het jaar
 Zaterdag 4 februari
 17.00  Mariagaard   Marc Lindeijer SJ  Eucharistie  T. Raats
 17.00  St Joseph  Antony Varghese  Eucharistie  A. Oerlemans
 Zondag 5 februari
 09.30  O.L.Vrouwe  Igo Renjaan  Presentatie Eerste
 H. Communie
 Langdonkkoor
 J. Buijs
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Livestream
 Marc Lindeijer SJ  Eucharistie  Cadans
 H. Reijs
 11.00  St Joseph
 Antony Varghese  Presentatie Eerste
 H. Communie
 Gemengdkoor
 N. Wegman
Peuterkleuterviering met kinderzegen dopeling 2022, Maria Lichtmis
 14.00  St Joseph  Igo Renjaan  Peuterkleuter  C. van Beek
Zesde zondag door het jaar
 Zaterdag 11 februari
 17.00  Mariagaard   Igo Renjaan  Eucharistie  T. Raats
 17.00  St Joseph  Marc Lindeijer SJ   Eucharistie  C. van Beek
 Zondag 12 februari
 09.30  O.L.Vrouwe
 Livestream
 Igo Renjaan  Eucharistie  St Alfonsus
 T. Raats
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Marc Lindeijer SJ   Eucharistie  St. Caecilia
 D. Wauters
 11.00  St Joseph  Els Ettes  Valentijnsviering
 Woord en
 Communie
 Langdonkkoor
 J. Buijs
 Zevende zondag door het jaar
 zaterdag 18 februari
 17.00  Mariagaard  Igo Renjaan  Eucharistie  T. Raats
 17.00  St Joseph  Antony Varghese   Eucharistie  
 Zondag 19 februari
 10.30  O.L.Vrouwe  Marc Lindeijer SJ  Woord en
 Communie
 Priensezeegen
 St Alfonsus
 T. Raats
   9.30  H.M.
 Hemelvaart
 Livestream
 Igo Renjaan  Eucharistie  St. Caecilia
 D. Wauters 
 11.00  St Joseph  Antony Varghese   Eucharistie  Gemengdkoor
 C. van Beek
Aswoensdag
 Woensdag 22 februari
 14.00  Res. De
 Kroeven
 Antony Varghese   Gebedsviering
 19.00  O.L.Vrouwe  Marc Lindeijer SJ   Aswoensdag  St Alfonsus
 T. Raats
 19.00  St Joseph  Igo Renjaan  Aswoensdag  Gelegenheids
 A. Oerlemans 
1e Zondag van de Veertigdagentijd
 Zaterdag 25 februari
 17.00  Mariagaard  Fons Burm  Eucharistie  T. Raats 
 17.00  St Joseph  Antony Varghese   Eucharistie   C. van Beek
 Zondag 26 februari
 09.30  O.L.Vrouwe  Antony Varghese   Eucharistie   St Alfonsus
 T. Raats
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Fons Burm  Eucharistie   St. Caecilia
 D. Wauters  
 11.00  St Joseph
 Livestream
 Antony Varghese   Eucharistie   Gelegenheids
 C. van Beek  
2e Zondag van de Veertigdagentijd
 Zaterdag 4 maart
 17.00  Mariagaard  Antony Varghese   Eucharistie   T. Raats
 17.00  St Joseph  Igo Renjaan  Eucharistie   A. Oerlemans
 Zondag 5 maart
 09.30  O.L.Vrouwe
 Livestream
 Marc Lindeijer SJ   Eucharistie  Cantors
 T. Raats
 11.00  O.L.Vrouwe  Igo Renjaan  Peuter/Kleuter
 09.30  H.M.
 Hemelvaart
 Antony Varghese   Eucharistie   Cadans
 H. Reijs
 11.00  St Joseph   Marc Lindeijer SJ   Eucharistie   Gemengdkoor
 N. Wegman

Voor opmerkingen of vragen over de vieringen kunt u mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

designed by PJM Rademakers